Hüzün Üçgeni Filmi (2022) | Konusu – Oyuncuları – Fragmanı İzle

Puan Verin

Sinema salonlarında gösterime girmesi uzun süredir merakla beklenen filmlerden birisi olan Hüzün Üçgeni nihayet vizyona giren filmler arasındaki yerini aldı. Daha öncesinde yayınlanan fragmanları ile dikkatleri üzerine çeken film hakkında merak ettiğiniz bilgilere bu haberimizde ulaşabilirsiniz. Hüzün Üçgeni filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Hüzün Üçgeni filmi oyuncuları, konusu ve fragmanının yanında film ile ilgili izleyici yorumlarını da sitemizde bulacaksınız.

Hüzün Üçgeni Filmi Türü

Komedi, Dram

Hüzün Üçgeni Filmi Vizyon Tarihi

28 Ekim 2022

Hüzün Üçgeni Filmi Oyuncuları

Charlbi Dean, Harris Dickinson, Woody Harrelson

Hüzün Üçgeni Filmi IMDB Puanı

7.9

Hüzün Üçgeni Filmi Konusu

Ruben Östlund’un Altın Palmiye ödüllü filmi Triangle of Sadness, bir grup zenginin yer aldığı özel bir gemi tatilinin, büyük bir kasırganın gemiyi vurması sonrası sosyal hiyerarşinin yeniden belirlendiği bir hayatta kalma mücadelesine evrilmesini Östlund’un alışılageldik kara mizah anlatı diliyle ele alıyor.
Manken bir çift, bir grup milyarderin olduğu bir gemi tatiline dahil olur. Zenginlik ve şatafatın eksik olmadığı gemide yolcuların, büyük fırtına vurgunundan, korsan baskınına kadar başlarına gelmeyen kalmaz. Yolculuğun sonu ise hiyerarşinin ve sınıfsal rollerin tekrar yazıldığı bir hayatta kalma oyununa döner.

Yorum yapın