I Am Mother

Puan Verin
Film Özeti

I Am Mother, dünyada yaşanan felaketler sonucu insanoğlu artık dünyada yaşamamaktadır. İnsan nesli ise tükenmek ile karşı karşıyadır.

Film Türü

Bilim Kurgu, Gerilim

Film Yönetmeni

Grant Sputore

Film Oyuncuları

Clara Rugaard, Hilary Swank, Hazel Sandery, Luke Hawker, Maddie Lenton

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

1 Haziran 2019

IMDb Puanı

6.7

Film Konusu & Özet & Detaylar

I Am Mother, dünyada yaşanan felaketler sonucu insanoğlu artık dünyada yaşamamaktadır. İnsan nesli ise tükenmek ile karşı karşıyadır. İnsan neslinin tükenme tehlikesi ile karşı karşıya kalması insanları farklı arayışlara iter, oldukça gelişmiş bir teknoloji ile tasarlanan anne isimli robot geliştirilir. Filmin kahramanı genç kız bir robot tarafından büyütülmektedir. Bu robot genç kıza annelik yapmaktadır. Kız büyüdükçe anne adı verilen robot ile aralarındaki bağlarda gelişim sağlamaktadır.

Bu ilişki ansızın çıkıp gelen yaralı bir yabancı ile değişim gösterecektir. Bu yabancı genç kıza dünya hakkında bilgiler verir. Genç kız bu yabancıdan öğrendikleri sonrasında her şeyi sorgulamaya başlar. Gerçekleri merak eden ve ona ulaşmaya çalışan genç kışı önlemek ise anne robotun görevidir.

Fragman

I Am Mother, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın