İçerdekiler

Puan Verin
Film Özeti

İçerdekiler, darbe döneminde gözaltına alındıktan sonra haftalarca sorguya tabi tutulan bir öğretmenin hikayesini beyazperdeye aktarıyor.

Film Türü

Dram

Film Yönetmeni

Hüseyin Karabey

Film Oyuncuları

Caner Cindoruk, Görkem Mertsöz, Gizem Erman Soysaldı, Settar Tanrıöğen

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

17 Mayıs 2019

IMDb Puanı

5.8

Film Konusu & Özet & Detaylar

İçerdekiler, darbe döneminde gözaltına alındıktan sonra haftalarca sorguya tabi tutulan bir öğretmenin hikayesini beyazperdeye aktarıyor. Darbe döneminde iktidardaki hükümetin söylemleri hilafında bildiriler dağıtan bir öğretmen gözaltına alınır. Gözaltında tutulduğu süre boyunca hiçbir yakınıyla görüşmesine izin verilmez. Üstelik hakim karşısına çıkmadan ve hakkında herhangi bir tutuklama kararı verilmeden. Siyasi şube baş komiseri tarafından yüz seksen beş gün boyunca sorguya tutulur. Dayanılmaz bir baskı altında sorgulanan ve insanlık dışı bir psikolojik savaşa maruz bırakılan öğretmen, karısı ile görüşme şansı bulduğunda kendisini bambaşka bir durumun içinde bulur.

Fragman

İçerdekiler, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın