İçerideki Adam

Puan Verin
Film Özeti

İçerideki Adam, Wall Street’ de sıradan birgün de biraz sıra dışı denilebilecek ama yine de olan bir soygun olayı gerçekleşir.

Orjinal Adı

Inside Man

Film Türü

Gerilim, Dram

Film Yönetmeni

Spike Lee

Film Oyuncuları

Denzel Washington, Clive Owen, Jodie Foster, Christopher Plummer, Chiwetel Ejiofor

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

28 Nisan 2006

IMDb Puanı

7.6

Film Konusu & Özet & Detaylar

İçerideki Adam, Wall Street’ de sıradan birgün de biraz sıra dışı denilebilecek ama yine de olan bir soygun olayı gerçekleşir. Polis kuvvetleri hemen harekete geçerek konuyla ilgilenir. Dört soyguncu Wall Street’in en büyük bankalarından birine boyacı gibi girerek içerde 50 kişiyi rehin almıştır. Ellerinde ki rehinelerin güvencesi ile daha rahat hareket etmektedirler. Bu konunun araştırılması için 2 dedektif görevlendirilir. Dedektifler soyguncular ile pazarlık için harekete geçerler ancak soyguncuların eli kuvvetlidir.

Bu arada garip olayların ardı arkası kesilmemektedir. Dikkatleri çeken bazı olaylar meydana gelir. Filmin heyecanı git gide artmaktadır. Banka patronunun bu soygunla ilgili sakladığı bir şeyler olduğu şüphesi ve bu da yetmezmiş gibi kadın bir broker soyguncular ile görüşmek isteyişi olayları iyice karıştırır. Dedektif Frazier ve Darius’un kafaları iyice karışmış ancak bu soygunun altında daha organize bir olay olduğu ve soygunun paravan bir iş olduğu yönünde şüpheleri artmıştır.

Fragman

İçerideki Adam, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın