İhtiyar Adam ve Silah

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

İhtiyar Adam ve Silah, Forrest Tucker, hayatı dolu dolu yaşadığını kimsenin inkar edemeyeceği yaşlı bir adamdır.

Orjinal Adı

The Old Man & The Gun

Film Türü Nedir ?

Komedi, Dram, Suç, Biyografi

Film Yönetmeni Kimdir ?

David Lowery

Film Oyuncuları Kimdir ?

Robert Redford, Sissy Spacek, Casey Affleck, Danny Glover, Tom Waits

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

5 Nisan 2019

IMDb Puanı

6.7

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

İhtiyar Adam ve Silah, Forrest Tucker, hayatı dolu dolu yaşadığını kimsenin inkar edemeyeceği yaşlı bir adamdır. Son derece kendinden emin ve güçlü görünümlü yaşlı Forrest, hayatı boyunca tam on sekiz kez hapisten kaçmayı başarmıştır. Forrest Tucker’ın 70 yaşında olduğu bu günlerdeki son numarası ise, San Quentin Hapishanesi’nden bir kez daha firar etmek olacaktır. Fakat başta polis teşkilatı olmak üzere duyan herkesi alarma geçiren bu olay, Forrest’ın son sürprizi olmayacaktır. Hapisten kaçmayı başaran yaşlı adam, hemen ardından eşine az rastlanır bir banka soygunu zincirine imza atar. Forrest’ı yakalamak için büyük bir kovalamaca başlamıştır.

Forrest’ın izini sürenler arasında, onu yakalamaya kesin kararlı ve bir o kadar da zekasına hayranlık besleyen polis dedektifi John Hunt ve seçtiği mesleğe karşın onu sevmekten kendisini bir türlü alamayan Jewel adlı kadın vardır. David Grann’ın 2003 yılında The New Yorker dergisinde yayınlanan bir makalesinden uyarlanan film, gerçek bir hikayeden esinleniyor.

Fragman

İhtiyar Adam ve Silah, The Old Man & The Gun, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın