İki Şafak Arasında

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

İki Şafak Arasında, Kadir, aile şirketleri olan kendi hallinde bir yaşam süren genç bir adamdır. Sevdiği kızı isteme arifesin de olan genç adam heyecanlı bir dönem içindedir.

Film Türü Nedir ?

Dram

Film Yönetmeni Kimdir ?

Selman Nacar

Film Oyuncuları Kimdir ?

Mücahit Koçak, Nezaket Erden, Burcu Gölgedar, Bedir Bedir, Erdem Şenocak

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

17 Aralık 2021

IMDb Puanı

7.0

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

İki Şafak Arasında, Kadir, aile şirketleri olan kendi hallinde bir yaşam süren genç bir adamdır. Sevdiği kızı isteme arifesin de olan genç adam heyecanlı bir dönem içindedir. Sevdiği kızın ailesi ile tanışma yemeği yeneceği bu önemli günde beklenmedik bir olay herşeyi zorlaştırır. Tekstil fabrikaları olan Kadir, mesai bitimine yakın fabrika da bir kaza meydana gelir. bu talihsiz kaza sonucu çalışanlarından biri ağır yaralanmıştır.

Bu talihsiz olay sonucu Kadir’ in planları iyice çıkmaza girer. Yemeği iptal etmek zorunda kalırken diğer yandan kaza geçiren ailesi ile görüşmeye gitmek zorundadır. Kadir, hayalleri ve önem verdiği değerleri arasında ikilemde kalacağı bir döneme girmek üzeredir. Bu zor dönemde kaza geçiren personel ve ailesi için elinden gelen tüm yardımı yapma konusunda kararlıdır. Ancak bu kararları birçok şeyi olumsuz etkilemeye başlar. Tüm bunlar yetmez gibi bu süreci hem kendi ailesi hem de kaza geçiren personelin ailesi açısından en iyi şekil de yönetmeye çalışırken beklenmedik başka bir olay ortaya çıkar. Kendi ailesi ile ilgili bazı gerçekler ile yüzleşmek zorunda kalır.

Fragman

İki Şafak Arasında, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, MUBI, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle