İkimizin Yerine

Puan Verin
Film Özeti

İkimizin Yerine, küçük bir kasabada yaşamını sürdüren ve devamlı tekrarlayan rutinlerden oluşan hayatını anlamlandırmaya uğraşan Çiçek, ailesinin kendisine dayattığı hayat tarzı kalıbı içinde nefes almaya çalışan genç bir kadındır.

Film Türü

Aşk, Dram

Film Yönetmeni

Umur Turagay

Film Oyuncuları

Nejat İşler, Özgür Emre Yıldırım, Serenay Sarıkaya, İştar Gökseven, Zerrin Tekindor

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

21 Ekim 2016

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

İkimizin Yerine, küçük bir kasabada yaşamını sürdüren ve devamlı tekrarlayan rutinlerden oluşan hayatını anlamlandırmaya uğraşan Çiçek, ailesinin kendisine dayattığı hayat tarzı kalıbı içinde nefes almaya çalışan genç bir kadındır. Yaşama ve içinde bulunduğu dünyaya yönelik sorgulamalarla tüm zamanı geçen genç kadın, kasabada yeni göreve başlayan edebiyat öğretmeni Doğan ile tanışınca her şey bir anda değişir. Doğan kendisini ne kadar bu yasak aşkın dışında bırakmaya çalışsa da, kalbini Çiçek’e kaptırmaktan kurtulamaz. İkili arasında ani ve tutkulu bir aşk başlar. Doğan ve Çiçek farklı yaşantılarına karşın birbirlerinin geçmişten gelen yaralarına ilaç olmaya çalışırken, bir ailenin kaderi kökünden değişecektir.

Fragman

İkimizin Yerine, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın