İkinci Görüşte Aşk

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

İkinci Görüşte Aşk, Raphael, yazmakta olduğu bilim kurgu romanını bitirmeye çalışan bir lise öğrencisidir.

Orjinal Adı

Mon Inconnue, Love at Second Sight

Film Türü Nedir ?

Komedi, Aşk, Dram

Film Yönetmeni Kimdir ?

Hugo Gélin

Film Oyuncuları Kimdir ?

François Civil, Joséphine Japy, Benjamin Lavernhe, Camille Lellouche, Edith Scob

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

3 Nisan 2019

IMDb Puanı

6.9

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

İkinci Görüşte Aşk, Raphael, yazmakta olduğu bilim kurgu romanını bitirmeye çalışan bir lise öğrencisidir. En yakın arkadaşı Felix ile zaman geçirmektedir ve takvimler 2009 yılını göstermektedir. Raphael bu dönemde Olivia ile tanışır ve ondan ilham almaya başlar. Aradan on yıl geçmiştir ve takvimler 2019 yılını göstermektedir. Raphael artık ünlü bir yazar olmuştur ve kitabı en çok satanlar arasında kendine yer bulmuştur. Bu arada Raphael ve Olivia aşklarını evlilik ile taçlandırmışlardır. Ancak Raphael’in tek ilgi alanı artık kitaplar ve yazarlık olmuştur. Bu nedenle evliliklerinde derin sorunlar yaşamaya başlarlar.

Raphael üzerinde titizlikle çalıştığı son kitabını bitirince, Olivia’ya ayrılmak istediğini söyleyecektir. Raphael, Olivia’ya ayrılık konuşmasını yaptıktan sonraki gün kendisini bambaşka bir yaşamın içerisinde bulur. Raphael, bir okulda öğretmen olarak çalışmaktadır ve yine aynı okulda öğretmenlik yapan Melanie ile ilişkisi vardır. Olivia ise çok ünlü bir piyanisttir ve Raphael’i tanımamaktadır. Raphael içinde uyandığı bu yeni dünyayı kabul etmemekte ve eski hayatına dönmek için çareler aramaktadır.

Fragman

İkinci Görüşte Aşk, Mon Inconnue, Love at Second Sight, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın