İkinci Seans: AEEP

Puan Verin
Film Özeti

İkinci Seans: AEEP, Demet, bu sorunları nedeniyle başta ailesi ve arkadaşları olmak üzere çevresinden büyük bir tepki görmektedir.

Film Türü

Korku

Film Yönetmeni

Gökhan Murat Toktamışoğlu

Film Oyuncuları

Güler Aşık

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

27 Mayıs 2022

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

İkinci Seans: AEEP, Demet, bu sorunları nedeniyle başta ailesi ve arkadaşları olmak üzere çevresinden büyük bir tepki görmektedir. Evlenen ve çocuk sahibi olan genç kadın sonradan bir de ayna korkusu yaşamaya başlar. Bu nedenle Demet görüntüsünü yansıtan tüm yüzeylerden korkmaya başlamıştır.

Kocası tarafından terk edilince ise tedavi görmek üzere hastaneye yatar. Ancak burada tedavisini tamamlamadan hastaneden çıkar. Ama yaşadığı alanda temizliğe hiç dikkat etmez ve evi adeta bir çöplüğe dönüşür. Ayrıca komşularından da kendini soyutlamaktadır. Demet bir gece ağırlaşan korkularının eşliğinde büyük bir kabus içine girer ve unutamayacağı korku dolu bir deneyime yelken açar.

Fragman

İkinci Seans: AEEP, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın