İkizler Projesi

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

İkizler Projesi, yaşamını kiralık katil olarak sürdüren ve yaşlanması ile bu işleri bırakma kararı alması onu bir gerçekle karşı karşıya bırakır.

Orjinal Adı

Gemini Man

Film Türü Nedir ?

Bilim-Kurgu, Dram, Aksiyon, 3 Boyutlu

Film Yönetmeni Kimdir ?

Ang Lee

Film Oyuncuları Kimdir ?

Will Smith, Mary Elizabeth Winstead, Clive Owen, Benedict Wong, Douglas Hodge

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

11 Ekim 2019

IMDb Puanı

5.7

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

İkizler Projesi, yaşamını kiralık katil olarak sürdüren ve yaşlanması ile bu işleri bırakma kararı alması onu bir gerçekle karşı karşıya bırakır. Bu işlerden öyle kafasına göre ayrılmak hiçde mümkün değildir. Bu işlerden kurtulmak için uğraşırken kendini çok büyük bir savaş için de ölüm kalım mücadelesi verirken bulur.

Gemini Man, işinin ehli bir kiralık katil olan Henry’nin, kendisini öldürmek için peşine düşen kişinin 25 yıl önce kendisinden alınan genlerle oluşturulmuş klonvari biri olduğunu fark etmesiyle gelişen olayları konu ediniyor.

Ang Lee’nin yönettiği İkizler Projesi, bir anda her hareketini önceden tahmin edebilen, gizemli, genç bir ajan tarafından hedef alınıp takip edilen seçkin suikastçı Henry Brogan’ın hikâyesini anlatıyor.

Fragman

İkizler Projesi, Gemini Man, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın