İlgi Manyağı Filmi (2022) | Konusu – Oyuncuları – Fragmanı izle

Puan Verin

Vizyona gireceği gün sinema izleyicileri tarafından büyük bir merak ile beklenen İlgi Manyağı filmi nihayet beklendiği gibi izleyiciler ile buluştu. İlgi Manyağı filmine ilişkin merak ettiğiniz her türlü bilgiye haberimizden ulaşabilirsiniz. İlgi Manyağı filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Oyuncu kadrosu, konusu ve özellikle yayınlanan fragmanı ile oldukça büyük bir merak uyandıran İlgi Manyağı filmi için yapılan PR çalışmaları hedeflenen ilgiyi çekmiş görünmekte.

İlgi Manyağı Filmi Türü

Komedi

İlgi Manyağı Filmi Vizyon Tarihi

4 Kasım 2022

İlgi Manyağı Filmi Oyuncuları

Kristine Kujath Thorp, Eirik Sæther, Fanny Vaager

İlgi Manyağı Filmi IMDB Puanı

7.4

İlgi Manyağı Filmi Konusu

2022 Cannes Film Festivali’nde Belirli Bir Bakış bölümünde dünya prömiyerini yapan Sick of Myself, sanatçı sevgilisi Thomas’ın kariyerinde bir anda başarıyı yakalaması sonrası kendisinin üzerinden çekilen sahne ışıklarına yeniden kavuşmak için bilerek kendini sürekli hasta eden Signe’nin hikâyesini anlatıyor.

Kurban psikolojisinin getirdiği faydalar sonuçlarına değer mi? Kurban kültürünün popüler kültürdeki yeri nedir? Ya da kısacası, insan ne kadar utanmaz ve yüzsüz olabilir? Kötülükten keyif alan Signe ile sanatçı sevgilisi Thomas arasındaki sağlıksız ilişkinin temelinde rekabet yatar. Thomas beklenmedik şekilde başarıya kavuştuğundaysa 30 yaşına yaklaşan Signe’nin elinde ne hırs ne de bir başarı kalmıştır. Zedelenen konumunu düzeltip ve dibe vuran özgüvenini yeniden kazanmak için Signe sürekli ilgi, acıma ve sempati toplayacağı çıkışsız bir yola girer: Artık yaşamını bir kurban olarak sürdürecektir.

Yorum yapın