İlk Aşk

Puan Verin
Film Özeti

İlk Aşk – Hatsukoi, aşık olduğu kıza yardım etmek için hayatının en zorlu gecesini geçiren bir boksörün hikayesini konu alıyor.

Orjinal Adı

Hatsukoi, First Love

Film Türü

Komedi, Suç, Romantik

Film Yönetmeni

Takashi Miike

Film Oyuncuları

Masataka Kubota, Sakurako Konishi, Jun Murakami, Nao Ohmori, Shôta Sometani

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

13 Mart 2020

IMDb Puanı

6.7

Film Konusu & Özet & Detaylar

İlk Aşk – Hatsukoi, aşık olduğu kıza yardım etmek için hayatının en zorlu gecesini geçiren bir boksörün hikayesini konu alıyor. Leo, duygularını pek açığa vurmayan başarılı bir boksördür. Genç adam kalbini, masum bir telekız olan Monica’ya kaptırır. Kazanacağına inandığı bir dövüşten çok ağır darbe alır ve bu durum Leo’yu derinden sarsar. Bu esnada Monica, bir dizi olay sonucu, kendisini farkında olmadan bir uyuşturucu kaçakçılığı planının içinde bulur. Her ne olursa olsun Monica’ya yardım etmek isteyen Leo, gece boyunca peşlerine düşen mafya, polis ve bir suikastçıdan kurtulmak için amansız bir kaçışın parçası olur.

Fragman

İlk Aşk, Hatsukoi, First Love, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle