İlk Temas

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

İlk Temas, kendine has bir yaşamı olan Profesör, herkesten uzakta kendi yaşam alanı olan bir dağ evinde yaşamını sürdürmektedir.

Film Türü Nedir ?

Gerilim, Bilim-Kurgu

Film Yönetmeni Kimdir ?

Atilla Barışer

Film Oyuncuları Kimdir ?

Bekir Annıak, Bedirhan Barışer, Maksut Kesici, İrem Akçay, Mehmet Sait Aydın

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

28 Ocak 2022

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

İlk Temas, kendine has bir yaşamı olan Profesör, herkesten uzakta kendi yaşam alanı olan bir dağ evinde yaşamını sürdürmektedir. Bilimsel olmayan hiçbir şeye inandırmanın mümkün olmadığı profesörün kendine has bir tarzı vardır. Dağ evinde kendi halinde huzurlu bir yaşamı vardır. Ancak bir gün gizemli bir olay neticesinde tüm huzuru kaçmıştır. Dağ evinde üzerinde çalıştığı akademik araştırması bu gizemli olaydan dolayı yarıda kalmıştır. Aklı sürekli korku dolu zamanlar geçirmesine neden olan bu gizemdedir. Çalışmalarını yarıda bırakarak bu gizemin peşine düşerek çözüme varmak zorunda olduğunu fark etmiştir.

Fragman

İlk Temas, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle