İmparator: Yeraltı Dünyasının Hükümdarı

Puan Verin
Film Özeti

İmparator: Yeraltı Dünyasının Hükümdarı, Eski bir mahkum olan François Vidocq, dünyanın en büyük hapishanesinden kaçmayı başaran tek kişidir.

Orjinal Adı

L’Empereur de Paris, The Emperor of Paris

Film Türü

Macera

Film Yönetmeni

Jean-François Richet

Film Oyuncuları

Vincent Cassel, Olga Kurylenko, August Diehl, Denis Lavant, Freya Mavor

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

19 Temmuz 2019

IMDb Puanı

6.3

Film Konusu & Özet & Detaylar

Eski bir mahkum olan François Vidocq, dünyanın en büyük hapishanesinden kaçmayı başaran tek kişidir. Hiç ilgisinin olmadığı bir cinayet üzerine atılınca, kendini yeraltı dünyasında kirli bir savaşın içinde bulur. Hapisten kaçışı büyük olay olan ve hayli sükse yapan François, sıradan bir tüccar kılığında gizlenerek hayatına devam etmeye çalışır. Fakat geçmişi yakasını bırakmayacaktır. Eski hücre arkadaşları onu ilgisi bulunmayan bir cinayetle suçlar ve François masumiyetini kanıtlamak durumunda kalır. Bunun için polisle anlaşma yapar ve özgürlüğü karşılığında yeraltı dünyasında polisle aynı safta mücadele etmeye başlar. Eski mahkum bir yandan polis teşkilatının düşmanlığı, bir yandan da başına konan bedel ile, yeraltı dünyasının korkutucu dünyasına karışır.

Fragman

İmparator: Yeraltı Dünyasının Hükümdarı, L’Empereur de Paris, The Emperor of Paris, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın