In From the Cold

Puan Verin
Dizi Özeti

In From the Cold, Genç bir anne ve kızıyla sıradan bir yaşam kurmuş bu yaşamı olağan şekilde sürdürme çabası içindedir.

Dizi Türü

Dram, Suç, Aksiyon

Dizi Yönetmeni

Dizi Oyuncuları

Margarita Levieva, Cillian O’Sullivan, Lydia Fleming, Charles Brice, Stasya Miloslavskaya

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

2022

IMDb Puanı

6.2

Dizi Konusu & Özet & Detaylar

Genç bir anne ve kızıyla sıradan bir yaşam kurmuş bu yaşamı olağan şekilde sürdürme çabası içindedir. Genç annenin geçmişi biraz karanlıktır. Casus olarak görevli bir geçmişi olduğu için yeni hayatına ayak uydurmak ve geçmişin getireceği tehlikelerden kızını koruma endişesi içindedir. Geçmişinin biryerler de elbet karşısına çıkacağını farkındadır. Kızı ile birlikte Avrupa tatiline çıkan anne ve kızını bekleyen büyük tehlike ile karşı karşıyadırlar. Geçmişinde FBI tarafından Rus casusu olarak görevlendirilmiştir. Bu geçmişinden kurtulmak ve yeni temiz bir hayat kurmak beklediğinden zor olacaktır.

Kendisinin de bilmediği bir gerçek ile yüzleştiğinde artık herşey kontrolden çıkmıştır. Aslında KGB deneyi olarak kullanılmış ve özel yetenekler ile donatılmış bir denektir. Aynı deney ile geliştirilen biri daha vardır. Ancak o kendisinden çok farklı psikopat karakterli bir çok gizemli cinayeti işleyen seri katildir. Onunla baş edebilecek ve sadece onun bulabileceğini farkındadır. Ailesi ile kurduğu yeni hayatını ve bir çok masum insanın öldürülmesini önlemek için sakladığı kimliğine yeniden bürünmesi lazımdır.

Fragman

In From the Cold, Dizi konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle