Infiesto

7.3/10 - (25 {Puan})

Uzun zamandır Netflix platformunda ne zaman vizyona gireceği merakla beklenen Infiesto filmi nihayet sinemaseverlerin beğenisine sunuldu. Gerek filmde rol alan oyuncuları, gerek filmin konusu gerekse kısa süre önce yayınlanan film fragmanı beklentileri yükseltti. Infiesto filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Infiesto filmi ile ilgili yapılan yorumlara bakıldığı zaman gerçekten ilgi çekici bir filmin izleyicileri beklediğini görmekteyiz. Film ile alakalı detaylı bilgiye haberimizin devamında ulaşabilirsiniz.

Gerilim türünde bir yapım olan Infiesto filminin baş rollerinde Isak Férriz, Iria del Río, Juan Fernández gibi isimler yer almaktadır. Film 1 saat 36 dakika süreye sahiptir.

Filmin konusuna kısaca değinecek olursak; Korona virüs dünya üzerinde hemen hemen tüm ülkelerde etkisini büyük ölçüde hissettirmektedir. Bu dönemde iki dedektif, günün birinde küçük bir madenci kasabasına gelirler. Aylardır kayıp olan ve aranan genç bir kadın ortaya çıkmıştır. Bu kaçırılma olayının sorumlularını bulmak için zorlu şartlarda göreve atılan iki dedektif bir süre sonra oldukça karanlık güçlerin devrede olduğunu fark ederler.

Bu türdeki filmlerden hoşlanan izleyiciler Gerilim Filmleri kategorimizde benzer filmlere göz atabilirler. Ayrıca aşağıdaki yapımların da ilginizi çekebileceğini düşünmekteyiz;

Denizlerin Kızı

Freeridge 1. Sezon

Make My Day | 1. Sezon

Gunther’ın Serveti

Film eleştiri | yorumları ile ilgili bilgiler ve vizyona giren yapımlar için sitemiz www.heavytrend.com‘u ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yapın