İnsanlar İkiye Ayrılır

6.9/10 - (78 {Puan})
Film Özeti Nedir ?

İnsanlar İkiye Ayrılır, Duygu ve Bahadır, bankaların tahsil edemediği borçları devrettikleri bir şirkette çalışmaktadırlar.

Film Türü Nedir ?

Dram

Film Yönetmeni Kimdir ?

Tunç Şahin

Film Oyuncuları Kimdir ?

Burcu Biricik, Pınar Deniz, Aras Aydın, Başak Daşman, Erdem Akakçe

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

10 Eylül 2021

IMDb Puanı

6.9

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

İnsanlar İkiye Ayrılır, Duygu ve Bahadır, bankaların tahsil edemediği borçları devrettikleri bir şirkette çalışmaktadırlar. Bu şirket, bankaya borcu olan kişilerin dosyalarını almakta ve kişilere her türlü baskıyı uygulayarak bankanın alacağını tahsil etmektedir.

Duygu ve Bahadır’da bu şirkette çalışmakta, banka borçlarını ödeyemeyen insanlar ile ilgili aldıkları dosyaları sonuçlandırmaktadırlar. İkili günün birinde Ceren Gürel isimli bir borçlunun dosyasını alırlar. Yapabilecekleri en yüksek tahsilat için genç kadını sıkıştırmaya ve türlü oyunlar oynamaya başlarlar. Diğer yandan da dosyanın sonuçlandırılması sonrasında hak edecekleri prim için aralarında kıyasıya bir rekabet başlayacaktır. İlginç konusu ile oldukça dikkat çekici bir yapım olan filmi mutlaka izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Fragman

İnsanlar İkiye Ayrılır, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle