Intersect

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Intersect, Ryan, Caitlin ve Nate, çok küçük yaşlardan beri ayrılmaz çok iyi üç arkadaştır. Tüm hayatları eğitim, özel hayatları hep birlikte geçmiştir.

Film Türü Nedir ?

Macera – Gerilim

Film Yönetmeni Kimdir ?

Gus Holwerda

Film Oyuncuları Kimdir ?

James Morrison, Richard Dawkins, Jason Spisak, Abe Ruthless ve Leeann Dearing

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

15 Eylül 2020

IMDb Puanı

4.8

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Intersect, Ryan, Caitlin ve Nate, çok küçük yaşlardan beri ayrılmaz çok iyi üç arkadaştır. Tüm hayatları eğitim, özel hayatları hep birlikte geçmiştir. Zevkleri de birbirleriyle örtüşen çocuklar artık birer genç olmuşlardır. Üniversite Profesörü olan Bill, çocukları çok sevmekte ve onlarda ki üstün zekayı farkındadır. Onları çocukluklarından beri özellikle bilim konusunda özel olarak eğitmektedir.

Çocuklar artık büyümüştür ve Miskatonic Üniversitesi’nde artık her çok yetenekli bilim insanı olmaya adaydır. Başka gezegenlerden gelen gizemli yabancıları fark etmeleri ile hayatlarında çok farklı bir yön belirmektedir. Bu gizemli yabancılar ile baş etmenin yolu ise bir zaman makinesi icat edebilmelerine bakmaktadır. Belki de insanlığın kurtuluşu onların başaracakları bu proje ile kahraman olarak tarihe geçeceklerdir.

Fragman

Intersect, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın