İntikam

Puan Verin
Film Özeti

İntikam, Ja Yoon bundan on yıl önce, esrarengiz bir olay sonrası işkence yapılan bir hükümet tesisinden kaçar ve hafızasını kaybeder.

Film Türü

Gerilim, Aksiyon

Film Yönetmeni

Hoon-jung Park

Film Oyuncuları

Da-mi Kim, Min-soo Jo, Woorim Jung, Go Min-Si

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

5 Temmuz 2019

IMDb Puanı

7.1

Film Konusu & Özet & Detaylar

İntikam, Ja Yoon bundan on yıl önce, esrarengiz bir olay sonrası işkence yapılan bir hükümet tesisinden kaçar ve hafızasını kaybeder. Yaşlı bir çift, birdenbire kapılarının önünde buldukları bu yabancı küçük kıza sahip çıkar. Çiftin himayesinde yaşayan Ja Yoon, aradan yıllar geçtikten sonra parlak bir lise öğrencisi olmuştur. Maddi durumu iyi olmayan ailesine katkı sağlamak isteyen Ja Yoon, kendini bir yarışma programında bulur. Nelere mal olacağından  habersiz bir şekilde bu yarışmaya katılır. Televizyonda boy göstermesinin hemen ardından yolu garip insanlarla kesişir.

Bu insanlar, ortadan  kaybolduğu günden bu yana peşinde olan Nobleman, Dr. Baek ve Bay Choi’dir. Yarışmadan önce sıradan bir lise öğrencisi olan Ja Yoon’un hayatı gittikçe artan bir kaos ortamına dönüşür.

Fragman

İntikam, Manyeo, The Witch, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın