Inventing Anna

Puan Verin
Dizi Özeti Nedir ?

Inventing Anna, Anna Delvey’ in bir dolandırıcı mı yoksa bir miras yedimi olduğunun son dönemlerde magazinin markajındadır.

Dizi Türü Nedir ?

Dram

Dizi Yönetmeni Kimdir ?

Shonda Rhimes

Dizi Oyuncuları Kimdir ?

Julia Garner, Anna Chlumsky, Arian Moayed, Laverne Cox, Anders Holm

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

11 Şubat 2022

IMDb Puanı

6.8

Dizi Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Inventing Anna, Anna Delvey’ in bir dolandırıcı mı yoksa bir miras yedimi olduğunun son dönemlerde magazinin markajındadır. Gerçekte başarılı bir girişimci mi yoksa çok güzel düzen kurmuş bir sahtekar mı? Alman asıllı Anna, bu soruların markajında ki isimdir. Bir gazeteci bu gerçeklerin peşine düşmüş New York magazinini meşgul eden kadın hakkında ki gerçeklerin peşindedir. Gerçekte başarılı bir instagram fenomeni olarak görünen kadının servetinin kaynağının ne olduğunu araştırmaya başlar. New York sosyetesinde adından çok söz ettiren Anna Delvey’ in gerçek yaşam hikayesinin peşine düşen mesleğin de başarı elde etmek peşinde olan hırslı bir gazetecidir.

Fragman

Inventing Anna, Dizi konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, tüm bölümler, imdb, inceleme, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, season, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle