Issızlık

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Issızlık izle; Diego, ailesiyle birlikte yokluğun ve hiçliğin ortasında bir kulübede sıradan bir yaşam süren bir çocuktur.

Film Türü Nedir ?

Korku

Film Yönetmeni Kimdir ?

Federico Schlatter

Film Oyuncuları Kimdir ?

Inma Cuesta,Asier Flores,Roberto Álamo

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

6 Ocak 2022

IMDb Puanı

4.6

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Issızlık filmi; Diego, ailesiyle birlikte yokluğun ve hiçliğin ortasında bir kulübede sıradan bir yaşam süren bir çocuktur. Annesi Lucia ve babası Salvador ile küçük hayatlarında yaşam sürmektedirler. Annesi oldukça yumuşak huylu babası ise aksine sert mizaçlı bir adamdır. Fakat bu sıradan hayatları bir gün babasının anlattığı bir hikaye ile gizemli bir hal almaya başlar. Diego’nun babasının anlattığı hikaye de insanları takip ederek onların korkularından beslenen bir canavar hikayesi anlatır.

Bu gecenin ardından çok geçmemiştir ki aile tekne de ağır yaralı gizemli bir adam bulurlar. Kulübelerine taşıyarak yaralı adamı tedavi etmeye çalışırlar. Yaşamları artık beklenmedik şekil de değişecektir. Gizemli olaylar ailenin peşini bırakmaz. Yaralı adamın ölümü ardından eşyaları arasında çıkan aile fotoğrafı her şeyi daha da gizemli hale getirir. Salvador bu gizemli adamın ailesini bulmaya karar verir. Her gece Lucia evlerine yaklaşan bir varlık görmeye başlar. Ancak bunu gören bir tek kendisidir. Fakat ailesinin tehlikeli bir durumda kalması ile Diego, canavar ile yüzleşme cesaretini bulur. Ailesini koruyabilmek için aldığı silahla canavara ateş ederek annesini evden çıkartıp evi ateşe verir.

Fragman

Issızlık, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle