İstasyon

Puan Verin
Film Özeti

İstasyon; Hira, küçük kızını doğum gününde cinayete kurban vermiş genç bir anne kızının kaybını kaldıramaz akıl hastanesinde tedavi görür.

Film Türü

Gerilim

Film Yönetmeni

Kadir Genç, Volkan Adıyaman

Film Oyuncuları

Güneş Cyrina Özek, Burak Ergün, Volkan Uygun, Çetin Özdemir, Alper Yıldırım

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

17 Ocak 2020

IMDb Puanı

3.1

Film Konusu & Özet & Detaylar

İstasyon; Hira, küçük kızını doğum gününde cinayete kurban vermiş genç bir anne kızının kaybını kaldıramaz akıl hastanesinde tedavi görür. Hira artık kendine kızının katillerini bularak onun intikamını almayı bir görev olarak belirlemiştir. Hira küçük kızının katillerine ulaşabilmek için komiser Servet’ten de yardım alır. Kızının katillerini bulan Hira, bu katilleri tek tek istasyona çağırmakta ve intikamını almaktadır. İstasyona çağırdığı katilleri etkisiz hale getirdikten sonra önce onlara işkence etmekte sonrasında ise kızının intikamı için onları öldürmektedir.

Kızını öldürenleri teker teker istasyona getiren ve onlardan kızının öcünü alan Hira, bunu yaparken de kızını temsilen bir oyuncak bebeği yanında taşımakta ve onunla konuşmaktadır.

Fragman

İstasyon, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın