İstila Altında

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

İstila Altında, ABD’nin Şikago kentinin bir mahallesinde geçen İstila Altında, bölgenin dünya dışı güçler tarafından istila edilişini konu alıyor.

Orjinal Adı

Captive State

Film Türü

Gerilim, Bilim-Kurgu

Film Yönetmeni Kimdir ?

Rupert Wyatt

Film Oyuncuları Kimdir ?

Vera Farmiga, John Goodman, Madeline Brewer, Machine Gun Kelly, Alan Ruck

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

15 Mart 2019

IMDb Puanı

6.0

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

İstila Altında, Amerika Birleşik Devletleri’nin Şikago kentinin bir mahallesinde geçen İstila Altında, bölgenin dünya dışı güçler tarafından istila edilişini konu alıyor. Film istilacılar konusunda farklı tutumlar benimseyen iki grup olan işbirlikçiler ile muhaliflerin bakış açılarından durumu ele alıyor. Sıradan bir uzaylı istilasına değil de, istilanın sonucunda oluşan süreci odağına oturtan film, on yılın sonunda gezegenlerini geri almak için mücadele eden onurlu ve cesur insanları olduğu kadar, sırtını uzaylılara yaslayarak bu istiladan gayet memnun olan kesimi de işliyor. On yıl önce gerçekleşen istila sonrasında fakirlik ve suç tarihin tozlu raflarında yerini almıştır. Peki bunun karşılığında ödenen bedeller nelerdir?

Fragman

İstila Altında, Captive State, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın