İtirazım Var

Puan Verin
Film Özeti

İtirazım Var, Selman Bulut, alışıldığın çok dışında bir profil çizen bir imamdır. Eski bir boksördür ve antropolojiye ilgi duymaktadır.

Film Türü

Komedi

Film Yönetmeni

Onur Ünlü

Film Oyuncuları

Serkan Keskin, Büşra Pekin, Umut Kurt, Ahmet Kaynak, Osman Sonant

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

18 Nisan 2014

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

İtirazım Var, Selman Bulut, alışıldığın çok dışında bir profil çizen bir imamdır. Eski bir boksördür ve antropolojiye ilgi duymaktadır. Günün birinde, namaz kıldırdığı sırada camide bir cinayet işlenir. Cami cemaatinden biri silah sesiyle beraber yere yığılır ve oracıkta hayatını kaybeder. Hemen olay mahalline gelen polis olaya el koyar ve delil toplamaya başlar. Camisinde cinayet işlenen imam Selman Bulut da boş durmaz. O da kendi soruşturmasını başlatır ve şüphelendiği insanların peşinden gider. Eline geçen her yeni ipucu, işlerin daha da sarpa sarmasına yol açar. Bir yandan da kızının sorunlarıyla ilgilenmeye devam Selman Bulut, polisten önce cinayeti aydınlatabilecek midir?

Fragman

İtirazım Var, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın