İyi Adamın 10 Günü | Netflix

8.5/10 - (25 {Puan})

Netflix’te 10 Şubat 2023 programa dahil edilen gerilim ve gizem türündeki İyi Adamın 10 Günü izlemek isteyenler film ile ilgili geniş bilgiye haberimiz üzerinden ulaşabilirler. Baş rollerinde Nejat İşler, Nur Fettahoğlu, Şenay Gürler, İlayda Alişan, İlayda Akdoğan, Erdal Yıldız, Ata Artman, Esra Ronabar, Barış Falay, Yurdaer Okur, Rıza Kocaoğlu, Kadir Çermik gibi isimlerin yer aldığı film 2 saat 4 dakika süreye sahiptir.

Bir üçleme olarak planlanan filmin ilkinde Sadık çevresinde iyi bir adam olarak bilinmektedir. İnsan kaçakçılığı yapanların ve cinayet işleyen katillerin dünyasında kendine özgü bir adalat arayan Sadık zamanla iyilik ve kötülük arasındaki farkı ayırt edememeye başlar.

Mehmet Eroğlu’nun üç kitap halinde yayınladığı polisiye türündeki romanından sinemaya uyarlanan yapımda ana kahraman Sadık Demir, hiç kimseye zararı dokunmayan, oldukça erdemli ve ahlaklı, çevresinde iyi insan olarak bilinen bir kişiliğe sahiptir. Yaşamı boyunca kimseye zararı dokunmayan bir insan gerçekten iyi birisi midir? İyi olmanın faydası nedir? İşte kahramanımız bu sorulara yanıt ararken sıradan bir insan iken anti kahraman bir kişiliğe adım adım sürüklenmekte ve bürünmektedir. Sadık iyi bir insandan kötü bir insana, kötü bir insandan kayıtsız birine dönüşürken onun karşısına çıkanlar da bundan payını alır ve hiçbiri ilk günlerinde olduğu kadar temiz ve masum kalmayı başaramaz.

Bu türdeki filmlerden hoşlanan izleyiciler Sinema Haberleri kategorimizde benzer dizilere göz atabilirler. Ayrıca aşağıdaki yapımların da ilginizi çekebileceğini düşünmekteyiz;

Babam Bir Ödül Avcısı 1.Sezon

You 4. Sezon

Değiş Tokuş 1.Sezon

Infiesto

Denizlerin Kızı

Film eleştiri | yorumları ile ilgili bilgiler ve vizyona giren yapımlar için sitemiz www.heavytrend.com‘u ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yapın