İyi Şanslar Leo Grande Filmi (2022) | Konusu – Oyuncuları – Fragmanı İzle

Puan Verin

Sinemaseverlerin uzun süredir merakla beklediği İyi Şanslar Leo Grande filmi sinema salonlarında gösterime girdi. Filmin çekimlerine başlandığı günden bu yana görsel ve yazılı basında çıkan haberler ile merak uyandıran film yayınlanan fragmanı ile de oldukça büyük ilgi çekmişti. İyi Şanslar Leo Grande filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Filmin yayınlanan fragmanı ve konusu dikkate alındığında izleyicilerden tam not alacağını şimdiden belirtebiliriz. İyi Şanslar Leo Grande filmi ile ilgili merak ettiğiniz tüm bilgiler bu haberimizde…

İyi Şanslar Leo Grande Filmi Türü

Komedi, Dram

İyi Şanslar Leo Grande Filmi Vizyon Tarihi

21 Ekim 2022

Bandırma Füze Filmi Oyuncuları

Emma Thompson, Daryl McCormack, Isabella Laughland

İyi Şanslar Leo Grande Filmi IMDB Puanı

7.2

İyi Şanslar Leo Grande Filmi Konusu

Film, dul ve emekli Nancy’nin, hayatı boyunca istediği gibi tecrübe edemediği cinselliği keşfetmek için Leo Grande isimli bir seks işçisiyle randevularını konu ediniyor.
Nancy Stokes hayatında maceraya, temasa ve cinselliğe ihtiyaç duyan, emekli, dul bir öğretmendir. Eski eşi Robert ona güzel bir ev ve aile sağlamış olsa da hiçbir zaman iyi bir seks hayatları olmamıştır. Robert artık hayatta olmadığı için Nancy daha önce keşfedemediği cinselliğini farklı bir şekilde tekrar deneyimlemek için bir plan yapar. Şehir dışında isimsiz bir otelde Leo Grande ile buluştuğunda, Leo fotoğraftakinden bile iyi görünüyordur. Üstelik Nancy, aralarında gelişecek sohbetten etkilenmeyi de hiç beklememiştir. Artan özgüveni sayesinde Nancy rahatlamaya başlar. Üç randevu boyunca, güç dinamikleri değişir ve maskeleri kalkmaya başlar. 

Yorum yapın