Jack Reacher

7.1/10 - (35 {Puan})
Film Özeti Nedir ?

Jack Reacher, Pittsburgh kentinde her zaman ki gibi sıradan bir gün ve insanlar sabahın ilk ışıklarıyla güneşli güzel bir günde işlerine yetişebilmek için koşuşturma halinde.

Film Türü Nedir ?

Dram, Suç, Aksiyon

Film Yönetmeni Kimdir ?

Christopher McQuarrie

Film Oyuncuları Kimdir ?

Tom Cruise, Rosamund Pike, David Oyelowo, Jai Courtney, Sara Lindsey

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

21 Aralık 2012

IMDb Puanı

7.0

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Jack Reacher, Pittsburgh kentinde her zaman ki gibi sıradan bir gün ve insanlar sabahın ilk ışıklarıyla güneşli güzel bir günde işlerine yetişebilmek için koşuşturma halinde. O günü olağan günlerden ayıracak büyük olay meydana gelmek üzeredir. 10th Street köprüsüne bakan nehrin karşısından gelen silah seslerinin ardından vahşet ortaya çıkar. 5 Sıradan masum insan kanlar içinde yerde yatmaktadır.

Bir keskin nişancının eylemi tüm kentte bomba etkisi yaratmıştır. Pitssburg polis departmanı hemen harekete geçerek bu keskin nişancıyı kısa sürede ele geçirmiştir. Sorgusu sırasında ne yapılırsa yapılsın tek kelime konuşmayan adam tam savcılığa sevk edileceği sırada bir kağıda Jack Reacher’ ı bulun yazar.

Fragman

Jack Reacher, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın