Jack Ryan 3. Sezon

Puan Verin

Amazon Prime‘da yayınlanmakta olan Jack Ryan 3. sezonu kısa süre önce izleyiciler ile buluştu. Aksiyon & Macera, Savaş, Drama, Gizem ve Gerilim türlerini içeren dizinin bu sezonu 8 bölümden oluşmakta olup, her bölüm yaklaşık olarak 50 dakika süreye sahiptir.

Jack Ryan 3. sezonda yine maceradan maceraya sürüklenmekte. Rusya içinde bir ekip Sovyetler Birliği’ni tekrar canlandırmak istemektedir. Böylece dünyanın süper gücü haline gelmesini istemektedirler. Bu grup 3. dünya savaşını başlatmaktan da geri durmayacaktır. Jack Ryan ise bu grubu engellemek için Avrupa’nın farklı bölgelerinde onlara karşı mücadele edecektir.

Jack Ryan 3. Sezon 1. Bölüm | Şahin

Üçüncü sezon galasında, Jack Ryan, Sovyet İmparatorluğunu savaş bahanesiyle yeniden canlandırmak için yapılmış gizli bir planı soruştururken, CIA’in Roma İstasyon şefi Elizabeth Wright’la ve Rus Evi başkanı James Greer’ın da yardımıyla tehlikeli bir operasyona girişir. Bu arada, ülke toprakları içinde gerçekleşen bir suikast, Çekya Başkanı Elena Kovac’i Rusya’yla tehlikeli bir pozisyona sokmuştur.

Jack Ryan 3. Sezon 2. Bölüm | Geçmişin İzleri

Jack, Yunanistan’daki başarısız operasyonundan sonra yalnız bırakılmış ve hem yabancı hem de yerel güçlerden kaçmak zorunda kalmıştır. Ona eski bir dostu yardım eli uzatacaktır.

Jack Ryan 3. Sezon 3. Bölüm | Kurtların Arasında

Jack, Sokol hakkındaki istihbaratın kaynağını bulmak için Viyena’ya gider. Greer, Alena’ya önemli bir NATO anlaşmasında danışmanlık yapmaktadır. Petr Kovac, Alena’nın babası, Çekya ormanlarında bir ava ev sahipliği yapar.

Jack Ryan 3. Sezon 4. Bölüm | Ölümün Bekçisi


Jack ve Mike, Sokol nükleer cihazının yerini öğrenmek için Budapeşte’de yakalanması zor bir silah tüccarına gizli operasyon planlarlar. Bu arada Greer, Petr Kovac’la ilgili zan altında bırakıcı bazı ilginç bilgileri ortaya çıkarır.

Jack Ryan 3. Sezon 5. Bölüm | Dostlar ve Düşmanlar

Jack ve Mike, Sokol nükleer cihazını ele geçirmek için Rusya’daki terk edilmiş, gizemli bir ileri karakolun yolunu tutarlar, ama beklenmedik bir ziyaretçi planlarını bozacaktır. Bu arada, Petr, kendi güvenlik müdürü tarafından kaçırılan Alena’yı kurtarmanın yollarını aramaktadır.

Jack Ryan 3. Sezon 6. Bölüm | Hayaletler

Jack, artık Çek Cumhuriyeti’ne getirilmiş olan Sokol nükleer cihazının patlatılmasını önlemek için zamana karşı yarışmak zorundadır. Ölümcül bir hesaplaşmada Petr ve Luka’nın gizli geçmişleri gün yüzüne çıkar.

Jack Ryan 3. Sezon 7. Bölüm | Moskova Kuralları

Jack, Moskova’da, gizli Sokol planınını organize eden, hükümet içindeki yüksek rütbeli hizip üyelerini ortaya çıkarmak için Luka’yla birlikte çalışmaya başlar.

Jack Ryan 3. Sezon 8. Bölüm | Duvardaki Yıldızlar

Jack, Greer, Wright, Alena ve Luka üçüncü dünya savaşının başlamasının önüne geçmek için birlikte çalışırlar.

Yorum yapın