Jinna: Karabasan

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Jinna: Karabasan, gizemli olayların yaşandığı bir yerde araştırma yapan bir kadının başından geçenlere odaklanıyor.

Film Türü Nedir ?

Korku

Film Yönetmeni Kimdir ?

Ebru Delibaş

Film Oyuncuları Kimdir ?

Sena Özcan, Vedat Delibaş, Kenan Balık, Batuhan Zeybek

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

2 Ağustos 2019

IMDb Puanı

1.7

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Jinna: Karabasan, gizemli olayların yaşandığı bir yerde araştırma yapan bir kadının başından geçenlere odaklanıyor. Gazeteci Rüya ile doktor Cenk, yeni evli bir çifttir. Rüya’nın çalıştığı gazetede müdür olan Sami, esrarengiz olayların meydana geldiği bir yerle alakalı haber yapılmasını ister. Habere gidecek kişi kurayla belirlenir ve kurada Rüya çıkar. Bu durum Cenk’i ne kadar tedirgin etse de, hırslı bir gazeteci olan Rüya bu görevi yerine getirmeye kararlıdır. Rüya ve iş arkadaşı Mehmet Kapadokya’nın yolunu tutar. Burada, eski ve lanetli olduğuna inanılan bir akıl hastanesinde incelemeler yapmaları gerekmektedir.

Eski akıl hastanesi kapandıktan sonra bir süre müze olarak kullanılmıştır. Ancak meydana gelen esrarengiz olaylar nedeniyle tamamen kapalı vaziyette bulunmaktadır. Müzede araştırmalarını derinleştiren Rüya ve Mehmet, kısa sürede sırrı çözer. Bu esnada uğursuz bir lanet peşlerine düşer ve ikili geride üç ölü beden bırakarak kaçmak zorunda kalır. Ancak eve dönmesi de Rüyayı bu lanetten kurtarmaz. Genç kadın, geçmişiyle alakalı ürpertici gerçeklerle yüzleşmek zorundadır.

Fragman

Jinna: Karabasan, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın