John Wick 3: Parabellum

9.9/10 - (104 {Puan})
Film Özeti

John Wick 3: Parabellum, gizli suikastçi birliğinden çıkarılmıştır. Yüksek Maya üyesi birini Continental Otel’de öldürür.

Orjinal Adı

John Wick: Chapter 3 – Parabellum

Film Türü

Suç, Aksiyon, IMAX

Film Yönetmeni

Chad Stahelski

Film Oyuncuları

Keanu Reeves, Ian McShane, Halle Berry, Laurence Fishburne, Anjelica Huston

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

16 Mayıs 2019

IMDb Puanı

7.4

Film Konusu & Özet & Detaylar

John Wick 3: Parabellum, gizli suikastçi birliğinden çıkarılmıştır. Yüksek Maya üyesi birini Continental Otel’de öldürür. Bu öldürdüğü kişi başına ödül koyan kişidir. Otel yöneticisi John Wick’e 1 saatlik kaçış süresi verir. Bu süre sona erdiği zaman üyeliği sona erecektir ve artık hiçbir hizmetten faydalanamayacaktır. Diğer üyeler ile de bağlantı kuramayacaktır. Başına 14 milyon dolarlık ödül konan John Wick’i ortadan kaldırmak isteyen birçok suikastçi onun peşine düşmüştür. Temel bir kuralı göz ardı etmesi ve başına konan ödül nedeniyle kaçması gerekmektedir. John Wick, peşine düşen bu suikastçiler ile amansız bir mücadeleye girişir.

Fragman

John Wick 3: Parabellum, John Wick: Chapter 3 – Parabellum, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın