Judy

Puan Verin
Film Özeti

Judy, efsanevi oyuncu Judy Garland 1969 yılında yüksek dozda aldığı uyuşturucu nedeni ile hayatını kaybetmiştir.

Film Türü

Dram, Tarihi, Biyografi

Film Yönetmeni

Rupert Goold

Film Oyuncuları

Renée Zellweger, Jessie Buckley, Rufus Sewell, Michael Gambon, Bella Ramsey

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

3 Ocak 2020

IMDb Puanı

6.8

Film Konusu & Özet & Detaylar

Judy, efsanevi oyuncu Judy Garland 1969 yılında yüksek dozda aldığı uyuşturucu nedeni ile hayatını kaybetmiştir. Film Judy Garland’ın yaşadığı psikolojik sorunların başlangıcına ve de 1968 yılında verdiği son konsere odaklanmaktadır. Oldukça pırıltılı bir sahne yaşamına sahip olan Judy, özel hayatında ise mutluluğa ve aşka özlem duymaktadır. Aldığı kararların sonuçlarından memnun değildir ve kendini kötü hissetmektedir. Yaşadığı sorunlar onu uyuşturucu kullanımına sevk etmiştir ve sonunda ne yazık ki ölümü de aşırı doz uyuşturucudan kaynaklanmıştır.

Yaklaşık 30 yıl önce Oz Büyücüsü filminde rol alan şarkıcı ve aktris Judy Garland, Londra’da özel bir gösteri sunacağı için bu şehre gelir. Londra’da geçmişi ve hayatı boyunca aldığı kararlar ile ilgili muhasebe yapan Judy, sonradan evleneceği müzisyen Mickey Deans ile oldukça tutkulu bir aşk yaşamaya başlar. Şarkılarında sevgi, aşk ve mutluluk temalarını kullanan Judy Garland hayatında ise bu bahsettiği temalardan oldukça uzak bir yaşam sürdürmektedir.

Fragman

Judy, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın