Jumanji: Yeni Seviye

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Jumanji: Yeni Seviye, bir gurup genç arkadaşlarını kurtarmak için çıktıkları macera dolu bir yolculukta büyük bir oyunun içine düşmüşlerdir.

Orjinal Adı

Jumanji: The Next Level

Film Türü Nedir ?

Macera, Komedi, Aksiyon, 3 Boyutlu

Film Yönetmeni Kimdir ?

Jake Kasdan

Film Oyuncuları Kimdir ?

Dwayne Johnson, Karen Gillan, Jack Black, Kevin Hart, Awkwafina

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

13 Aralık 2019

IMDb Puanı

6.7

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Jumanji: Yeni Seviye, bir gurup genç arkadaşlarını kurtarmak için çıktıkları macera dolu bir yolculukta büyük bir oyunun içine düşmüşlerdir. Jumanji maceralarından sağ salim kurtularak normal üniversite hayatlarına dönen dört üniversiteli genç aslında daha maceranın başında olduklarının farkında bile değildirler. Üniversitenin tatile girmesi ile gençler New Hampshire Brantford’daki evlerine tatili geçirmek için dönmüşlerdir.

Hayatın başında yaşamlarına yön vermek için mücadele eden gençler yine arkadaşlarını kurtarabilmek için kendilerini yeniden Jumanji macera dolu dünyasında buluvermişlerdir. Spencer oyuna yeniden girmek zorunda kaldığında, Martha, Fridge ve Bethany arkadaşlarını kurtarmak için Jumanji’ye geri döner ancak hiçbir şey bekledikleri gibi olmayacaktır. Hiç planlayamadıkları bir oyun kurulmuş ve içine düşmüşlerdir. Jumanji artık eskisi gibi değil çok farklıdır. O bir orman değildir artık, arkadaşların işleri eskisinden çok ama çok daha zorlaşmıştır. Bu kurgulanmış büyük oyundan başarı ile geçip kurtulmanın yolunu bulabilecekler mi ?

Fragman

Jumanji: Yeni Seviye, Jumanji: The Next Level, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın