Jumbo

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Jumbo, Yerel bir kasabadaki bir iş adamı olan Bay Hollis, yeğeni Bert’e bir filin rakip çıkacağını bilmesi onu endişelenmektedir.

Film Türü Nedir ?

Animasyon

Film Yönetmeni Kimdir ?

James Snider

Film Oyuncuları Kimdir ?

Maria Petrano, Thomas Carr

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

29 Mart 2019

IMDb Puanı

3.0

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Jumbo, Yerel bir kasabadaki bir iş adamı olan Bay Hollis, yeğeni Bert için endişelenmektedir. Bir filin yeğenine rakip çıkacak olması nedeniyle mutsuz olan Hollis, bu soruna bir çözüm getirmesi için orman doktorundan yardım talep etmeye karar verir. Doktorun bulduğu çözüm, sevimli file lanetli bir reçete yazmaktır. Büyük Kötü Kurt Magnus lanete sebep olunca da, sevimli fil hafızasını kaybetmeye başlar. Lanetin etkisi ile en ufak şeyi bile hatırlayamaz hale gelen sevimli fil, bu halde yarışamayacağını düşünür ve istemeden yarışmadan çekilir. Fakat arkadaşları sevimli fil gibi hemen pes edeceğe benzemez. Jumbo’nun yarışmadan çekilmesine razı olmayan arkadaşları, Jumbo’ya hafızasını geri kazandırabilmek için büyük T adındaki bir dinozordan yardım ister. Sevimli file hafızasına yeniden kavuşup yarışmaya katılabilecek midir?

Fragman

Jumbo, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın