Jung_E

7.6/10 - (101 {Puan})

Jung_E filmi, 20 Ocak 2023 tarihinde Netflix dijital platformunda vizyona giren Aksiyon ve Bilim Kurgu türünde bir yapımdır. 1 saat 39 dakika süreye sahiptir. Filmin Baş rollerinde Kang Soo-youn, Kim Hyun-joo, Ryu Kyung-soo gibi isimler yer almaktadır. Asya yapımı bilim kurgu filmi konusu ile izleyicilerin beğenisini kazanacak türden bir yapım.

Jung_E Filmi Konusu | İnceleme | Yorumları

Filmde dünyanın iklimi yıkıcı bir şekilde değişime uğramıştır. Artık yaşanmaz bir yer olması sebebiyle insanlar uzayda farklı sığınaklara yerleşmiştir. Ancak bu sığınaklarda bir iç savaş başlamış ve neredeyse on yıllardır devam etmektedir. Yun Jung-yi, bu savaşlarda bir çok zaferin altına imza atmayı başarmış bir askerdir ve askeri strateji konusunda oldukça yeteneklidir.

Ancak günün birinde başarısız bir görev esnasında bitkisel hayata girmiştir. Kronoid firması, askeri alanlarda çalışmalar yürüten bir yapay zeka şirketidir. Bitkisel hayatta bulunan Yun Jung-yi’nin beynini kopyalamak için çalışmalar yürütmeye başlarlar.

Yun Jung-yi’nin kızı Yun Seo-hyun, aradan 35 yıl geçtiğinde Jung_ E olarak yürütülmekte olan bu çalışmalarda görev almaya başlar. Aradan çok uzun yıllar geçmiştir ve şirket, bir türlü ilerleme kaydedilememesi nedeniyle araştırmaları durdurma kararı alır. Projenin sonlanmasını istemeyen Yun Seo-hyun, bu projeyi kurtarmak için harekete geçer.

Ayrıca aşağıdaki filmlerde ilginizi çekebilir.

Kayıp Köpek

Sessiz Kalma

Baltalı Otostopçu

Solgun Mavi Gözler

Hayata Röveşata Atan Adam

Jung_E filmi gibi Bilim Kurgu türündeki filmlerden hoşlanıyorsanız benzer filmleri Bilim Kurgu Filmleri kategorimizden takip edebilirsiniz.

Sitemiz www.heavytrend.com‘u takip ederek vizyona giren ve girecek filmlerden haberdar olabilirsiniz.

Jung_E filmi full izle, inceleme, yorumları, eleştiri, ekşi, fragmanı, kadrosu, başrol oyuncuları, IMDB puanı, kaç saat, süresi, senaryo, vizyon tarihi, ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, bütçe

Yorum yapın