Jurassic World: Hâkimiyet

10/10 - (3 {Puan})
Film Özeti

Jurassic World: Hâkimiyet, devam filmin de tutsak tutulan dinozorların kurtulması ve insanlar ile bir arada yaşam mücadelesi konu ediliyor.

Orjinal Adı

Jurassic World Dominion

Film Türü

Macera, Bilim-Kurgu, Aksiyon

Film Yönetmeni

Colin Trevorrow

Film Oyuncuları

Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Laura Dern, Sam Neill, Jeff Goldblum

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

10 Haziran 2022

IMDb Puanı

5.8

Film Konusu & Özet & Detaylar

Jurassic World: Hâkimiyet, devam filmin de tutsak tutulan dinozorların kurtulması ve insanlar ile bir arada yaşam mücadelesi konu ediliyor.

Jurassic World Dominion, ikinci film sonunda tutuldukları yerden dünyaya yayılarak hayatta kalmayı başaran dinozorlarla insanların tarihte ilk defa bir arada yaşadığı bir dönemi anlatıyor. Dominion, Nublar’ın yok edilmesinin dört yıl sonrasında geçiyor. Dinozorlar artık tüm dünyada insanlarla birlikte yaşıyor ve avlanıyor. Bu hassas denge, geleceği yeniden şekillendirecek ve insanların artık tarihin en korkunç yaratıklarıyla paylaştıkları gezegeni uç yırtıcılara bırakıp bırakmayacaklarını belirleyecek.

Fragman

Jurassic World: Hâkimiyet, Jurassic World Dominion, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın