Kabus Gecesi : Diriliş Filmi (2022) | Konusu – Oyuncuları – Fragmanı izle

Puan Verin

Vizyona gireceği gün sinema izleyicileri tarafından büyük bir merak ile beklenen Kabus Gecesi : Diriliş filmi nihayet beklendiği gibi izleyiciler ile buluştu. Kabus Gecesi : Diriliş filmine ilişkin merak ettiğiniz her türlü bilgiye haberimizden ulaşabilirsiniz. Kabus Gecesi : Diriliş filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Oyuncu kadrosu, konusu ve özellikle yayınlanan fragmanı ile oldukça büyük bir merak uyandıran Kabus Gecesi : Diriliş filmi için yapılan PR çalışmaları hedeflenen ilgiyi çekmiş görünmekte.

Kabus Gecesi : Diriliş Filmi Türü

Korku, Gerilim

Kabus Gecesi : Diriliş Filmi Vizyon Tarihi

4 Kasım 2022

Kabus Gecesi : Diriliş Filmi Oyuncuları

Sydney Craven, Imran Adams, Jarreau Benjamin

Kabus Gecesi : Diriliş Filmi IMDB Puanı

4.1

Kabus Gecesi : Diriliş Filmi Konusu

Film, sevgilisi Chase’in ısrarıyla bir korku festivaline gelen Laine’in, festivalin yapıldığı kasabanın geçmişinde yer eden The Creeper ile ilgili anlamlandıramadığı hayaller görmeye başlamasıyla gelişen olayları anlatıyor.
Louisiana’da düzenlenen “Horror Hound Festivali” ülkenin dört bir yanından yüzlerce ucube ve ölümsüz korku hayranını her sene kendine çekmektedir. Festivale katılanlar arasında Chase ve festivale zorla getirdiği sevgilisi Laine de vardır. Laine etkinlik sırasında kasabanın geçmişi ve özellikle The Creeper ile ilgili açıklanamayan hayaller görmeye ve rahatsız edici sanrılar yaşamaya başlar. Laine festival başlarken doğaüstü bir şeyin diğer dünyadan çağrıldığını ve olayların merkezinde kendisi olduğunu anlayacaktır.

Yorum yapın