Kabus Sokağı

7/10 - (91 {Puan})
Film Özeti Nedir ?

Kabus Sokağı – Nightmare Alley, insanları birkaç kelime ile çabucak ikna edebilme kabiliyetine sahip bir dolandırıcı gizemli macerası konu ediliyor.

Orjinal Adı

Nightmare Alley

Film Türü Nedir ?

Gerilim, Dram, Gizem

Film Yönetmeni Kimdir ?

Guillermo del Toro

Film Oyuncuları Kimdir ?

Bradley Cooper, Rooney Mara, Cate Blanchett, Toni Collette, David Strathairn

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

4 Şubat 2022

IMDb Puanı

7.0

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Kabus Sokağı, Nightmare Alley, insanları birkaç kelime ile çabucak ikna edebilme kabiliyetine sahip bir dolandırıcı gizemli macerası konu ediliyor. Kendisinden çok daha tehlikeli olan kadın psikiyatr ile tanışır ve bu ilişki çok daha tehlikeli işler ortaya çıkacaktır. Stanton ‘Stan’ Carlisle, bir karnaval da görev alarak ekip ile birlikte kasaba kasaba dolaşmaya başlamıştır. Amacı ise Matmazel Zeena’nın ve alkolik kocası Pete’in “zihin okuma” tekniklerini öğrenmek ve insanları dolandırmak için kullanmaktır. Ancak öğrendiği bilgiler ne yaparsa yapsın uygulamayı becerememektedir. Ta ki Pete’ nin ölümü ile Zeena, Stan’ i ortağı olarak kabul etmek zorunda kalana kadar.

Fragman

Kabus Sokağı, Nightmare Alley, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle