Kaçak Avcılar

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Kaçak Avcılar, Emir ve Duru, aileleriyle çıktıkları kısa tatil nedeniyle çok mutlu olan iki kardeştir.

Film Türü Nedir ?

Aile, Komedi

Film Yönetmeni Kimdir ?

Fatih Yıldırım

Film Oyuncuları Kimdir ?

Emir Erol, Nisa Duru Yazan, Altuğ Seçkiner

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Kaçak Avcılar, Emir ve Duru, aileleriyle çıktıkları kısa tatil nedeniyle çok mutlu olan iki kardeştir. Keyifli bir yolculuk sonunda geldikleri ormanlık alanda oyunlar oynarken, birdenbire kaybolurlar. Anne ve babaları hemen onları aramaya koyulur. Çocuklarını bir türlü bulamayan ebeveynler jandarmayı arar ve jandarmalar arama çalışmalarına başlar. Bu sırada Emir ve Duru, ağaçların arasında ilerlerken kaçak avcılık yapan üç adam fark eder. Kaçak Avcılar, gayet sakar ve iş bilmez adamlara benzemektedir. Bir yandan herkes onları ararken, Emir ve Duru üç kaçak avcıya kabus dolu anlar yaşatmaya başlamıştır.

Aileleriyle çıktıkları kısa tatil nedeniyle çok heyecanlı iki kardeş olan Emir ve Duru, eğlenceli bir yolculuk sonrasında ulaştıkları ormanlık alanda oyun oynarken, birden gözden kaybolurlar. Anne ve babaları endişeli bir şekilde onları aramaya başlar. Çocuklarını tüm aramalara rağmen bulamayan anne baba, güvenlik görevlilerine haber verir ve jandarma olaya el koyar. Bu sırada Emir ve Duru ormanlık alanda keşif yaparken, kaçak avcılık yapan üç adam fark ederler. Son derece sakar ve ne yaptığını bilmez adamlardır Kaçak Avcılar. Bir yandan aileleri, bir yandan jandarmalar onları ararken, Emir ve Duru çoktan üç kaçak avcının kabusu olmaya başlamışlardır.

Fragman

Kaçak Avcılar, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın