Kaçamak

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Kaçamak, çok yakın arkadaş olan iki genç kadın Kate ve Orla, Hırvatistan’daki tatilleri sırasında başlarına hiç beklemedikleri bir olay gelir.

Orjinal Adı

The Weekend Away

Film Türü Nedir ?

Gerilim

Film Yönetmeni Kimdir ?

Kim Farrant

Film Oyuncuları Kimdir ?

Leighton Meester, Luke Norris, Christina Wolfe

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

3 Mart 2022

IMDb Puanı

6.4

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Kaçamak, çok yakın arkadaş olan iki genç kadın Kate ve Orla, Hırvatistan’daki tatilleri sırasında başlarına hiç beklemedikleri bir olay gelir. Sık sık ve buldukları her fırsatta hafta sonu kaçamağı yapıp tatile çıkan genç kadınlar yine böyle bir fırsatı değerlendirip Hırvatistan tatiline çıkarlar. Ancak bu tatillerinde başlarına geleceklerden haberleri yoktur. Kaldıkları yer de Orla sabah uyandığında Kate’ in ortada olmadığını fark eder. Hiçbir şekil de ona ulaşamaması üzerine tedirginliği artmaya başlamıştır. Arkadaşının öldürüldüğünü düşünmeye başlamıştır ki bir anda onun katili olarak suçlanmaya başlamıştır. Tatillere kabusa dönüşmüştür ve bunlarda yetmezmiş gibi peş peşe gelişen olaylar ardından çıkan gerçekler ve sırlar beklenmedik olayların devamına neden olmuştur.

Fragman

Kaçamak, The Weekend Away, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın