Kaçış Oyunu

Puan Verin
Film Özeti

Kaçış Oyunu, Lucas bir markette çalışan, her fırsat bulduğunda Legend 2015 ve Dunkirk 2017 adlı oyunları oynayarak vaktini öldürmektedir.

Orjinal Adı

Play or Die

Film Türü

Korku

Film Yönetmeni

Jacques Kluger

Film Oyuncuları

Charley Palmer Rothwell, Roxane Mesquida, Laetitia Chambon, Helena Chambon, Daphné Huynh

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

16 Ağustos 2019

IMDb Puanı

3.7

Film Konusu & Özet & Detaylar

Kaçış Oyunu, Lucas bir markette çalışan, her fırsat bulduğunda Legend 2015 ve Dunkirk 2017 adlı oyunları oynayarak vaktini öldürmektedir. Eski sevgilisi Chloe birden yeniden hayatına girer. Kaybettiğini sandığı Chloe’ye yeniden kavuşmanın mutluluğunu yaşayan Lucas, eski kız arkadaşının ısrarı üzerine eskiden birlikte oynadıkları Paranoya adlı oyuna geri döner. İkili birlikte başladıkları oyunda ilk etapları kolayca geçerler. Sıra oyunun en heyecanlı etaplarına gelmiştir. Çünkü oyunu bitirir ve son kalan kişi olmayı başarırlarsa, karşılığında 1 milyon avronun sahibi olacaklardır. Ancak, oyunun son etabı terk edilmiş ve son derece ürkütücü bir akıl hastanesinde geçmektedir. Başta bunu çok klişe bulan sevgililer, oyunun bu etabı ile neredeyse dalga geçmeye başlamışken, birer birer ölecek olan oyunun diğer finalistleri ile karşılaşmaya başlarlar.

Fragman

Kaçış Oyunu, Play or Die, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın