Kadavra

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Kadavra, Megan Reed, eski bir polis memuru olan genç bir kadın severek yaptığı mesleğinden ayrılmasının nedeni ise geçmişte mücadele etmek zorunda kaldığı ağır madde bağımlılığıdır.

Orjinal Adı

The Possession of Hannah Grace

Film Türü Nedir ?

Korku, Gizem

Film Yönetmeni Kimdir ?

Diederik Van Rooijen

Film Oyuncuları Kimdir ?

Shay Mitchell, Grey Damon, Kirby Johnson, Nick Thune, Louis Herthum

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

15 Mart 2019

IMDb Puanı

5.2

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Kadavra, Megan Reed, eski bir polis memuru olan genç bir kadın severek yaptığı mesleğinden ayrılmasının nedeni ise geçmişte mücadele etmek zorunda kaldığı ağır madde bağımlılığıdır. Megan, rehabilitasyona girmiş ve aylar süren sabırlı bir tedavinin ardından kendini toparlamayı başarmıştır. Ardından, bağımlılık tedavisi gördüğü rehabilitasyon merkezinin gece vardiyasında bekçi olarak çalışmaya başlar. Megan işe başladıktan bir süre sonra, hastanenin morguna vahşice öldürülmüş bir kadının cesedi getirilir. Bu ceset bir şeytan çıkarma ayininde acımasızca katledilen Hannah Grace’e aittir.

Cesedin morga konmasıyla beraber garip ve ürpertici olaylar yaşamaya başlayan Megan, paramparça haldeki bedenin acımasız bir şeytani güç tarafından ele geçirilmiş olabileceğinden kuşkulanmaya başlar. Kilitli hastane binasında bir başına olan genç kadın, hayatta kalabilmek için tüm becerilerini kullanmak zorundadır.

Fragman

Kadavra, The Possession of Hannah Grace, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın