Kader Postası

6.5/10 - (67 {Puan})
Film Özeti

Kader Postası, Zeynep, çocuklukları beraber geçen en yakın arkadaşı Yusuf ile çok iyi anlaşan çift yıllar sonra büyüdükleri zaman yerini aşka bırakır.

Film Türü

Dram

Film Yönetmeni

Çiğdem Bozali, Elif Akarsu Polat

Film Oyuncuları

Boncuk Yılmaz, Benian Dönmez, Şahin Ergüney, Rana Kayaçan, Koray Efe Yazgan

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

20 Aralık 2019

IMDb Puanı

6.5

Film Konusu & Özet & Detaylar

Zeynep, çocuklukları beraber geçen en yakın arkadaşı Yusuf ile çok iyi anlaşan çift yıllar büyüdükleri zaman yerini aşka bırakır. Birlikte geçirdikleri güzel zamanlar Yusuf’un günün birinde aniden kasabadan ayrılması ile yerini yalnızlığa bırakır. Yusuf’un kasabadan ayrılışı ile birlikte birliktelikleri de sona ermiş olur. Yusuf’un gidişi ile birlikte Zeynep çocukluktan ergenliğe kadar beraber vakit geçirdiği çok yakın bir dostunu ve sevdiğini yitirmiştir ve bu onu çok derinden yaralar. Ergenlikten kadınlığa geçişi bu ayrılığın acısı ile birlikte gerçekleşir.

Zeynep yaşadığı bu acıyı ve kaybını kağıtlara dökmeye karar verir. Cezaevlerindeki mahkumlara mektuplar yazmaya başlar. Yazdığı bu mektuplarda kaybettiği sevgiyi aramaktadır. Yazdığı mektuplar günün birinde onu müebbet hapis cezası alan bir mahkum ile buluşturur. Zeynep ile bu mahkum arasında bir bağ oluşmuştur ve onu ziyarete gider.

Fragman

Kader Postası, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın