Kafalar Karışık

9.6/10 - (58 {Puan})
Film Özeti

Kafalar Karışık, evlenmek uğruna sevgilisinin kayıp babasını aramaya çıkan genç bir adam ile arkadaşlarının öyküsünü perdeye taşıyor.

Film Türü

Komedi, Aksiyon

Film Yönetmeni

Yücel Yolcu

Film Oyuncuları

Atakan Özyurt, Bilal Hancı, Fatih Yasin, Metin Akpınar, Cihan Ünal

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

7 Aralık 2018

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

Kafalar Karışık, evlenmek uğruna sevgilisinin kayıp babasını aramaya çıkan genç bir adam ile arkadaşlarının öyküsünü perdeye taşıyor. Atakan ve kız arkadaşı Buse, uyumlu ve mutlu bir ilişki sürdürmektedir. Genç çift birlikteliklerini dünya evine girerek taçlandırmak ister. Ancak, varlıklı bir kadın olan Buse’nin dedesi bu evliliği onaylamaz. Atakan, Buse’nin dedesini ikna edebilmek için bin dereden su getirse de bir türlü aksi ve yaşlı adamı ikna etmeyi başaramaz. Genç adamın bu durumda, Buse’nin yıllardır ortalarda gözükmeyen öz babasını bulmaktan başka çaresi kalmaz. Müstakbel kayınpederini bulabilmek için zorlu bir maceraya atılan Atakan’ı bu serüveninde yakın dostları Fatih ve Bilal yalnız bırakmaz.

Fragman

Kafalar Karışık, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın