Kahramanlar

Puan Verin
Film Özeti

Kahramanlar, gelişmiş dövüş teknikleri ve psişik yeteneklerini kullanarak suça karşı savaşan bir grup savaşçının hikayesini konu ediyor.

Orjinal Adı

The Fists of Righteous Harmony

Film Türü

Suç, Aksiyon

Film Yönetmeni

Metin Güngör, Aaron Huisenfeldt, Joe Saldana

Film Oyuncuları

Andrew Hwang, Siso Kamburov, Joe Saldana

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

14 Ağustos 2020

IMDb Puanı

2.6

Film Konusu & Özet & Detaylar

Kahramanlar, gelişmiş dövüş teknikleri ve psişik yeteneklerini kullanarak suça karşı savaşan bir grup savaşçının hikayesini konu ediyor. The Dark Monk, Franciscan tarikatının gözden düşmüş bir rahibidir ve yer altı dünyasından, masumların hayatların mahvetmek için tekrar ortaya çıkar. Dark Monk, Syko ve onun psişik güçleri sayesinde suçla savaşan kahramanları yok etmek için kiralık katil Francı Gungori’yi tutar. Aynı zamanda iki kız kardeş olan polis Andrea ve Tiffany de suç savaşçılarının peşindedir. Saklanmak zorunda kalan savaşçılar, dövüş sanatı öğrenerek dünyada adaleti sağlamaya çalışır.

Fragman

Kahramanlar, The Fists of Righteous Harmony, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın