Kalpten Gerdanlık

Puan Verin
Film Özeti

Kalpten Gerdanlık, Kanser hastalığına yenik düşerek hayatını kaybeden bir kalp doktoru, düzenlenen cenaze töreni sonrası mezarlığa defnedilir.

Film Türü

Gerilim, Dram

Film Yönetmeni

Sultan Turan

Film Oyuncuları

Soydan Soydaş, Suavi Eren, Tayfun Sav, Altuğ Seçkiner

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

21 Haziran 2019

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

Kalpten Gerdanlık, Kanser hastalığına yenik düşerek hayatını kaybeden bir kalp doktoru, düzenlenen cenaze töreni sonrası mezarlığa defnedilir. Ancak defnedildikten hemen sonraki gün, doktorun mezarı açık bulunur. Hemen mezarlığa gelen polis ekibi, yapılan inceleme sonucunda doktorun kalbinin ölü bedeninden çıkarıldığını tespit eder. Bu esrarengiz olayın çözülmesi için davanın başına hırslı ve genç bir komiser olan Ceren getirilir. Ceren, dava ile ilgili soruşturmayı yürütmekteyken, bir başka cinayet dosyası daha kendisine verilir. Yeni dava dosyasında bu kez Yelda ve Oğuz adında iki kalp doktorunun cinayeti yer almaktadır. Yelda ve Oğuz’un mezarları da tıpkı diğer kalp doktorununki gibi açılmış ve her ikisinin de kalpleri çıkarılmıştır. Gittikçe daha esrarengiz bir hale bürünen cinayetlerle ilgili araştırmasını derinleştiren komiser Ceren, zaman ilerledikçe benzer başka cinayet vakaları ile karşı karşıya kalır. Ceren, bu garip cinayetleri işleyip mezarları açan ve cansız bedenlerden kalpleri alan suçlu ya da suçluları bulabilecek midir?

Fragman

Kalpten Gerdanlık, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın