Kanunsuz

Puan Verin
Kanunsuz Filmi Konusu Nedir?

Saide evli ve çocuğu olan bir kadındır. Eşinden sürekli şiddet görmektedir ve hayatı adeta bir korku filmine dönüşmüştür. Sadie, sapık kocası tarafından sürekli şiddete maruz kalırken çocuğu Cody henüz küçük yaşta olduğundan bu olanlardan bihaberdir. Günün birinde kocası artık ormanda gözlerden uzak bir evde yaşayacaklarını ve eşyalarını toplamasını ister. Sadie, kocasının gerçek niyetini kısa sürede anlar. Bu onlar için son bir yolculuk olacaktır. Bu nedenle oğlunu da yanına alarak kaçar. Ancak kocası onları daha yola çıkamadan yakalamıştır. Sadie ve oğlunu vahşice bıçaklar. Sadie yaşar ancak küçük çocuk hayatını kaybeder. Kocası bu olayın ardından gözden kaybolur. Saide ise acısı ile baş başa kalır. Bu olay Sadie için bir dönem noktası olur. Artık hayatını kendisi gibi sorun yaşayanlara yardım etmek için harcamaya karar vermiştir.

Kanunsuz Filmi Ne Zaman Çıkacak | Vizyon Tarihi Ne ?

2018

Kanunsuz Filmi Konusu IMDB Puanı Kaç?

5.8

Kanunsuz Filmi Süresi Nedir?

1 saat 45 dakika

Kanunsuz Filmi Oyuncuları | Karakterleri

Olivia Wilde, Morgan Spector, Kyle Catlett

Kanunsuz Filmi Kaç Yaş Üstü | Yaş Sınırı Nedir?

7 yaş ve üzerindeki izleyici kitlesinin izlemesi için uygundur.

Kanunsuz Filmi Fragmanı Nasıl İzlerim ?

Ayrıca aşağıdaki filmlerde ilginizi çekebilir.

Aşka Tövbe

Transformers 3: Ayın Karanlık Yüzü

Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu

İfrit-i Cin

Maskeli Balo

Kanunsuz filmi gibi Dram türündeki filmlerden hoşlanıyorsanız benzer filmleri Dram Filmleri kategorimizden takip edebilirsiniz.

Sitemiz www.heavytrend.com‘u takip ederek vizyona giren ve girecek filmlerden haberdar olabilirsiniz.

Kanunsuz filmi full izle, türkçe dublaj, alt yazılı, inceleme, yorumları, eleştiri, ekşi, fragmanı, kadrosu, başrol oyuncuları, IMDB puanı, kaç saat, süresi, senaryo, vizyon tarihi, ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, bütçe

Yorum yapın