Kaos Yürüyüşü

5.9/10 - (19 {Puan})
Orjinal Adı Nedir ?

Chaos Walking

Film Türü Nedir?

Bilim-Kurgu, Aksiyon

Film Yönetmeni Kimdir ?

Doug Liman

Film Oyuncuları Kimdir ?

Daisy Ridley, Tom Holland, Mads Mikkelsen, David Oyelowo, Cynthia Erivo

Vizyon Tarihi ?

28 Ocak 2022

IMDb Puanı Nedir ?

5.7

Film Konusu Nedir ?

Kaos Yürüyüşü – Chaos Walking, “Yeni Dünya“nın uzak bir gezegeninde yaşayan Todd Hewitt, insanlık için bir umut taşıyan bir yerdir. İnsanlık yeni bir başlangıç ve umut olacağı düşünülen gezegenin başına beklenmedik bir bela açılmıştır. “Noise” adı verilen bir virüsden dolayı insanlara umut olması beklenen “Noise” gezegeni cehenneme dönmüştür. Bu virüs herkesin beyinlerini parça parça da okuyabilmekte akıllarından geçirdiklerini kısmi olarak görebilmelerini sağlamaktadır. Ancak bu süreç insanlar üzerine çok gürültülü olarak seslere maruz kalmalarını sağlar.

Bu gürültülü sesler insanları deliliğe sürüklemektedir. Ancak Todd, virüs üzerinde büyük bir keşif yapmıştır. Bu keşifini detaylı olarak çözmeyi başarırsa virüsü tamamen etkisiz hale getirmeyi başara bileceğine inanmaktadır. Virüs, Viola isimli bir genç kızın yanında etkisiz hale gelmektedir. Kızın gizemini çözerek virüs etkisiz hale getirilmelidir. Birbirlerinden oldukça zıt iki karakter virüsü etkisiz hale getirip gezegeni kurtarmak için tehlikeli bir maceraya atılır.

Fragmanı

Kaos Yürüyüşü, Chaos Walking, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle