Kapan

Puan Verin
Film Özeti

Kapan, Antalya’nın kalbur üstü ailelerinden ve sayılı zenginlerinden olan Süleyman, çocuklarına fazlasıyla düşkün bir adamdır.

Film Türü

Macera, Gizem

Film Yönetmeni

Seyid Çolak

Film Oyuncuları

Onur Dilber, Münibe Millet, Serkan Altıntaş, Sami Aksu

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

7 Mart 2019

IMDb Puanı

5.9

Film Konusu & Özet & Detaylar

Kapan, gayet zengin bir adam ve ailesinin yaşadıkları birbirinden ilginç olayları beyaz perdeye aktarıyor. Antalya’nın kalbur üstü ailelerinden ve sayılı zenginlerinden olan Süleyman, çocuklarına fazlasıyla düşkün bir adamdır. Yaşanan acı bir olay hayatlarında büyük bir tökezlemeye neden olacaktır. Oğlu Tarık’ın, kız arkadaşının beklenmedik trajik ölümü sonrasında yaşadığı psikolojik travmayla hayatları ciddi anlamda alt üst olur. Süleyman, ailesinden tamamen gizli bir şekilde, aralarında kızının aşık olduğu adamın da bulunduğu “Doğruluk mu cesaret mi?” konulu, kazanana 100 milyon dolarlık ödülü getirecek fakat ucunda mutlak ölümün olduğu bir yarışma düzenler. Bu yarışmada, dürüst olmaktan başka çıkış yolu bulunmamaktadır. Babasının düzenlediği bu yarışmayı haber alan Aslı ise, gerçekleri ortaya çıkarmaya ve babası ile yüzleşmeye hazırdır.

Fragman

Kapan, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın