Kaptan Pengu ve Arkadaşları 2

6.9/10 - (50 {Puan})
Film Özeti

Kaptan Pengu ve Arkadaşları 2, Hava kirliliği, iklim değişiklikleri, bitki örtüsünde ki değişiklikler ve denizleri tehdit eden doğ kirlilikleri bunların başında yer alıyor.

Film Türü

Animasyon

Film Yönetmeni

Nurullah Yenihan, Engin Baştürk

Film Oyuncuları

Onur Orhan Akgülgil, Emin Yaraç, Ufuk Yüksel, Ezel Kalkan, Ali İhsan Bozdemir

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

28 Ocak 2022

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

Kaptan Pengu ve Arkadaşları 2, Macera devam ediyor serinin devam filmi olan Kaptan Pengu ve Arkadaşları 2 28 Ocak 2022′ de sinemalarda izleyici ile buluşuyor. Kaptan Pengu ve arkadaşları devam filminde doğanın kötüye giden gidişatına değinmektedir. Hava kirliliği, iklim değişiklikleri, bitki örtüsünde ki değişiklikler ve denizleri tehdit eden doğ kirlilikleri bunların başında yer alıyor. Maki, sürekli İnci Koyu’nda ki çöpleri toplamaya çalışmaktadır. Ancak bir türlü bunun önüne geçemez. Sürekli yeni yeni çöp artışları meydana gelmektedir. Çareyi çok farklı bir yöntem ile çözüme ulaştırmaya karar verir. Aklına gelen şey ise bir müzik festivalidir. Müzik festivali hazırlıkları ve festival sırasında kahramanlarımızın başına gelen çeşitli maceralar keyifli bir anlatımla izleyici ile buluşuyor. Sonun da harika bir müzik gurupları olmuş ve başarıya ulaşacak bir festival organize edebilmişlerdir.

Fragman

Kaptan Pengu ve Arkadaşları 2, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle