Kaptan Pengu ve Arkadaşları

Puan Verin
Film Özeti

Kaptan Pengu ve Arkadaşları, Kaptan Pengu çizgi dizisinin sinema uyarlaması olan animasyonda, Kaptan Pengu ve arkadaşlarının, kayıp arkadaşlarını ararken başlarından geçen olaylar anlatılıyor.

Film Türü

Animasyon

Film Yönetmeni

Nurullah Yenihan, Engin Baştürk

Film Oyuncuları

Onur Orhan Akgülgil, Emin Yaraç, Ufuk Yüksel, Ezel Kalkan, Ali İhsan Bozdemir

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

28 Şubat 2020

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

Kaptan Pengu ve Arkadaşları, Kaptan Pengu çizgi dizisinin sinema uyarlaması olan animasyonda, Kaptan Pengu ve arkadaşlarının, kayıp arkadaşlarını ararken başlarından geçen olaylar anlatılıyor. Sera gazları etkisi ve küresel ısınma, buzulların erimesine sebep olmaktadır. Kaptan Pengu da eriyen buzullar için üzerine düşen ne varsa yapmaya çalışmaktadır. Tam bu sırada aldığı bir haber onu çok üzer. En yakın dostu Putuk, erimekte olan bir buzuldan düşmüş ve uçsuz bucaksız denizde kaybolmuştur. Durumu öğrenir öğrenmez arkadaşını kurtarmak için işe koyulan Kaptan Pengu’ya, bu süreçte arkadaşları Misket, Pelik ve Mandalina da yardımcı olur. Ekip, arkadaşları Putuk’u bulmak için çok zorlu bir maceranın içine atılır.

Fragman

Kaptan Pengu ve Arkadaşları, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın